Profesjonalnie podchodzimy do każdej sprawy

Wiedza jest potęgą

Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić naszym klientom pewność siebie oraz komfort i bezpieczeństwo.

DOŚWIADCZENIE

Gwarancją wysokiego poziomu obsługi jest kilkuletnie doświadczenie naszego zespołu.

ZAANGAŻOWANIE

To, co nas wyróżnia, to zaangażowanie i determinacja w osiągnięciu celu i zamknięciu sprawy zgodnie z ustaleniami z naszym klientem. Nasze podejście to praca z klientem, a nie dla klienta.

SPECJALIZACJA

Jesteśmy jedną z niewielu kancelarii adwokackich w Poznaniu, które wyspecjalizowały się w prawie rodzinnym i sprawach rozwodowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozwiązywać w tych obszarach nawet najmniej standardowe problemy.

0
WYGRANYCH SPRAW
0
POZWÓW
0
GODZIN Z KLIENTEM

Marta Ast

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w najbardziej renomowanych kancelariach prawnych w Poznaniu oraz w dziale prawnym jednej z największych w Polsce i Europie niemieckiej sieci sklepów dyskontowych. W ramach współpracy zajmowała się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Uczestniczyła w prowadzeniu licznych postępowań sądowych w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz karnego.

Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie rodzinnym, spadkowym, cywilnym oraz karnym. Uczestniczyła w licznych postępowaniach sądowych na terenie całej Polski. Doradza, negocjuje i reprezentuje Klientów w postępowaniach sądowych.
 Posługuje się językiem angielskim.

adwokaci-detektyw-ast

Kompleksowa współpraca

W wielu przypadkach potrzebne jest wsparcie licencjonowanego detektywa, który dzięki swojej pracy i zebranemu materiałowi dowodowemu ułatwia dochodzenia praw przed sądem.