Profesjonalnie podchodzimy do każdej sprawy

Wiedza jest potęgą

Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić naszym klientom pewność siebie oraz komfort i bezpieczeństwo.

DOŚWIADCZENIE

Gwarancją wysokiego poziomu obsługi jest kilkuletnie doświadczenie naszego zespołu.

ZAANGAŻOWANIE

To, co nas wyróżnia, to zaangażowanie i determinacja w osiągnięciu celu i zamknięciu sprawy zgodnie z ustaleniami z naszym klientem. Nasze podejście to praca z klientem, a nie dla klienta.

SPECJALIZACJA

Jesteśmy jedną z niewielu kancelarii adwokackich w Poznaniu, które wyspecjalizowały się w prawie rodzinnym i sprawach rozwodowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozwiązywać w tych obszarach nawet najmniej standardowe problemy.

0
WYGRANYCH SPRAW
0
POZWÓW
0
GODZIN Z KLIENTEM

Marta Ast

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w najbardziej renomowanych kancelariach prawnych w Poznaniu oraz w dziale prawnym jednej z największych w Polsce i Europie niemieckiej sieci sklepów dyskontowych. W ramach współpracy zajmowała się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Uczestniczyła w prowadzeniu licznych postępowań sądowych w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz karnego.

Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie rodzinnym, spadkowym, cywilnym oraz karnym. Uczestniczyła w licznych postępowaniach sądowych na terenie całej Polski. Doradza, negocjuje i reprezentuje Klientów w postępowaniach sądowych.
 Posługuje się językiem angielskim.

j-korta

Jagoda Korta

Prawnik

Studiowała prawo na Wydziałach Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła Szkołę Letnią na kierunku „Wstęp do prawa spółek handlowych i zarządzania” na prestiżowej uczelni The London School of Economics and Political Science w Londynie, posiada również certyfikat TOLES – potwierdzający znajomość prawniczego języka angielskiego.
W swojej dotychczasowej karierze zawodowej pracowała w największy kancelariach prawnych w Wielkopolsce, w dziale prawnym jednej z największych w Polsce i Europie niemieckiej sieci sklepów dyskontowych, a także świadczyła usługi prawne oraz doradztwa w zakresie pośrednictwa obrotu nieruchomościami na rzecz inwestora na poznańskim rynku nieruchomości.
Specjalizuje się w doradztwie w zakresie obsługi prawnej rynku nieruchomości. Świadczy usługi w przedmiocie zbywania, nabywania oraz oddania do korzystania nieruchomości osobom trzecim, weryfikowania pod kątem prawnym treści umów kredytowych, pożyczek, poręczeń i gwarancji. Wspiera także Klientów w procesie inwestycyjnym oraz budowlanym, zajmując się analizą prawną nieruchomości, czy pozyskiwaniem właściwych decyzji administracyjnych. Posiada również doświadczenie w zakresie sporządzania i weryfikowania treści umów o roboty budowlane czy generalne wykonawstwo, a także sporządzania pism procesowych w toku postępowania przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w sprawach o opłaty za użytkowanie wieczyste.
Zajmuje się także sprawami w zakresie działań egzekucyjnych podejmowanych przez wierzycieli celem odzyskania należności od dłużników, wspiera również Klientów w sprawach cywilnych o zapłatę czy odszkodowanie.

adwokaci-detektyw-ast

Kompleksowa współpraca

W wielu przypadkach potrzebne jest wsparcie licencjonowanego detektywa, który dzięki swojej pracy i zebranemu materiałowi dowodowemu ułatwia dochodzenia praw przed sądem.