Sprawy rodzinne i rozwodowe

Tego typu sprawy są niezwykle wymagające dla adwokatów, ponieważ wymagają wykazania zrozumienia i empatii. Dlatego w naszej kancelarii oferujemu naszym klientom oprócz wsprawcia merytorycznego, poczucie komfortu, bezpieczeństwa i zrozumienia.

TELEFON

+48 +664 016 603

MAIL

kancelaria@ast-adwokaci.pl

SIEDZIBA

ul. Poznańska 1/5 Poznań,
Ul. Piłsudskiego 4a/2,63-100 Śrem,
ul. Jana Pawła II 13/1 ,62-300 Września.

Prowadzenie spraw rozwodowych i rodzinnych

Oferta naszej kancelarii obejmuje pełen zakres usług z zakresu prawa rodzinnego i spraw rozwodowych. Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy przeprowadzili dziesiątki tego typu spraw i którzy są w stanie zaoferować wsparcie na każdym etapie postępowania. Główną zasadą, jaką się kierujemy jest ścisła praca z klientem i wypracowanie satysfakcjonującego rozwiązania, a nie praca dla klienta i przedstawienie schematycznych rozwiązań.

Wszystkim naszym klientom oferujemy pełną dyskrecję oraz profesjonalne i indywidualne podejście do ich spraw. Największym doświadczeniem możemy pochwalić się w takich obszarach, jak:


– reprezentowanie klienta w postępowaniu rozwodowym oraz separacyjnym;
– regulowanie spraw dotyczących małoletnich dzieci w tym m.in. kontakty z małoletnimi dziećmi, władza rodzicielka, alimenty, ustalenie, uznanie i bezskuteczność uznania ojcostwa; ustalenie miejsca pobytu dziecka; plan wychowawczy i opieka naprzemienna;
– sprawy z zakresu podział majątku wspólnego, w tym ustalenie nierównych udziałów małżonków w majątku wspólnym; intercyzy
– ustanowienie rozdzielności majątkowej małżeńskiej
– sprawy o ubezwłasnowolnienie częściowe lub całkowite;
– reprezentacja w sądzie oraz na etapie przedsądowym

rozwod-poznan

Najważniejszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa naszemu klientowi i wszystkim członkom jego rodziny. Dlatego podstawą naszego działania jest analiza materiału dowodowego oraz zaproponowanie scenariuszy działań, które pozwolą ustalić sprawiedliwy podział majątku, zagwarantować i wyegzekwować obowiązek alimentacyjny oraz ustalić kontrolę rodzicielską.

Marta Ast – Adwokat

Specjalista w prawie rodzinnym i w sprawach rozwodowych

Doświadczenie zawodowe zdobywała w najbardziej renomowanych kancelariach prawnych w Poznaniu oraz w dziale prawnym jednej z największych w Polsce i Europie niemieckiej sieci sklepów dyskontowych.

W ramach współpracy zajmowała się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Uczestniczyła w prowadzeniu licznych postępowań sądowych w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz karnego.

adwokaci-detektyw-ast

Kompleksowa współpraca

W wielu przypadkach potrzebne jest wsparcie licencjonowanego detektywa, który dzięki swojej pracy i zebranemu materiałowi dowodowemu ułatwia dochodzenia praw przed sądem.