Nasze usługi

Jesteśmy Kancelarią Adwokacką, która wyspecjalizowała się w prowadzeniu spraw rodzinnych i rozwodowych oraz sprawami z dziedzin prawa, które łączą się z nimi w sposób pośredni lub bezpośredni.

Sprawy rozwodowe i rodzinne

Tego typu sprawy są niezwykle wymagające dla adwokatów, ponieważ należy wykazać zrozumienie i empatię. Dlatego w naszej kancelarii oferujemy naszym klientom oprócz wsparcia merytorycznego, poczucie komfortu, bezpieczeństwa i zrozumienia.

Mediacje

Mediacja to jedna z form alternatywnego, pozasądowego rozwiązywania sporów. Polega na ugodowym dojściu do porozumienia przez obie strony sporu, przy wsparciu osoby trzeciej – profesjonalnego mediatora.

Sprawy spadkowe

W życiu prawie każdego człowieka przychodzi taki moment w którym dowiaduje się że został spadkobiercą lub musi uregulować sprawy majątkowe po swoich przodkach. Nasz zespół kompleksowo zajmie się twoją sprawą i przedstawi tobie najbezpieczniejsze rozwiązania prawne.

Sprawy odszkodowawcze

Świadczymy pomoc prawną w takich dziedzinach prawa cywilnego jak prawo rzeczowe oraz prawo zobowiązań, a także wspieramy naszych Klientów w różnego rodzaju sprawach odszkodowawczych, dążąc do pozyskania należnych świadczeń pieniężnych.

Sprawy budowlane i zarządzanie nieruchomościami

Nasza wszechstronna znajomość rynku nieruchomości oraz interdyscyplinarna wiedza, zbudowana na ścisłej współpracy zarówno z inwestorami, deweloperami oraz kupującymi i sprzedającymi, jest gwarantem kompleksowej i pewnej obsługi wszelkich transakcji naszych Klientów.

Sprawy karne

Reprezentujemy klientów w sprawach karnych. Występujemy jako obrońcy osób podejrzanych lub oskarżonych oraz jako pełnomocnicy pokrzywdzonych. Reprezentujemy Klientów zarówno w sprawach o przestępstwa jak i wykroczenia.

Działamy w dobrym stylu

Poznaj nasz zespół