DZIAŁAMY
W DOBRYM STYLU

Przejdźmy
do meritum

Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Poznania. Będąc naszym klientem poznasz co to znaczy staranność, zaangażowanie oraz wiedza i specjalizacja. 

Naszą główną specjalizacją jest prowadzenie spraw rozwodowych oraz z zakresu prawa rodzinnego, a także spraw spadkowych, karnych i zakresu zarządzania nieruchomościami. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i wypracowujemy najlepsze dla naszych klientów rozwiązanie, które osiągamy unikając zbędnych konfliktów.

To, co wyróżnia nas przy współpracy z klientem, to praktyczna wiedza. Jesteśmy w stanie przedstawić mu rozwiązania prawne dopasowane do jego potrzeb, a jednocześnie uniknąć przedłużających się procesów oraz niepotrzebnych konfliktów prawnych. Aby móc świadczyć usługi w ten sposób, kluczowe jest zrozumienie sprawy, dlatego w swojej codziennej pracy bardzo dużo uwagi poświęcamy na kontakt z naszymi klientami.

Nasze podejście, zaangażowanie oraz profesjonalizm doceniany jest przez coraz szersze grono naszych klientów dla których jesteśmy partnerami w ich codziennych sprawach.

unlimited learning

Sprawy rodzinne

Z wielką troską podchodzimy do tych spraw, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo wszystkim członkom rodziny naszych klientów.  

Przy tego typu sprawach zawsze towarzyszą emocje, zwłaszcza jeśli dochodzi do rozstrzygnięcia w kwestiach rodziny przed sądem. Dlatego też ważne znalezienie jest partnera, który to zrozumie i uszanuje.

Wszystkim naszym partnerom oferujemy pełną dyskrecję oraz profesjonalne i indywidualne podejście do ich spraw. Wiemy, że nie ma dwóch takich samych spraw, a każda wymaga osobnego i wyjątkowego zaangażowania, dlatego dużą wagę przykładamy do spotkań z klientem. Przez lata wypracowaliśmy wysoki standard obsługi i specjalizacji, dlatego z powodzeniem prowadzimy wszystkie sprawy w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego (również dla klientów anglojęzycznych).

unlimited learning

Sprawy rozwodowe

Decyzja o rozstaniu nigdy nie jest łatwa, dlatego kierujemy się przede wszystkim empatią, jednocześnie zabezpieczając interesy naszego klienta.

Rozwód to przeważnie trudny życiowy moment, który wymaga zrozumienia i powstrzymania często negatywnych emocji, które towarzyszą stronom sporu. Dlatego w pierwszej kolejności staramy się polubownie rozwiązać tego typu sprawy.

Jednak przede wszystkim ważne jest zabezpieczenie interesów naszych klientów. Dlatego zawsze staramy się o sprawiedliwy podział majątku oraz uregulowanie kontaktów rodzicielskich i ustanowienie obowiązku alimentacyjnego. To, co nas wyróżnia, to indywidualne podejście, pełna empatii współpraca oraz bogate doświadczenie, poparte dziesiątkami przeprowadzonych tego typu spraw.

adwokaci-detektyw-ast

Kompleksowa współpraca

W wielu przypadkach potrzebne jest wsparcie licencjonowanego detektywa, który dzięki swojej pracy i zebranemu materiałowi dowodowemu ułatwia dochodzenia praw przed sądem.

Działamy też w wielu innych obszarach

Dywersyfikacja naszych usług wynika głównie z potrzeby, jaką zgłaszali do nas nasi klienci.

fav04

Sprawy
mediacyjne

fav03

Sprawy
spadkowe

fav-02

Dochodzenie
Roszczeń

fav-02

Prawo
Karne

fav03

Zarządzanie
Nieruchomościami

 Jeśli tu jesteś, to znaczy, że szukasz zaufanego partnera, który zaopiekuje się Twoimi prywatnymi i rodzinnymi sprawami. Dobrze trafiłeś – pomożemy Tobie i Twoim bliskim poukładać kwestie prawne, zadbamy o Twoje bezpieczeństwo oraz zapewnimy komfort prawny.