Poznaj naszą kancelarię

Jeśli tu jesteś, to znaczy, że szukasz zaufanego partnera, który zaopiekuje się Twoimi prywatnymi i rodzinnymi sprawami. Dobrze trafiłeś – pomożemy Tobie i Twoim bliskim poukładać kwestie prawne, zadbamy o Twoje bezpieczeństwo oraz zapewnimy komfort prawny.

Kancelaria inna niż wszystkie

Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Poznania naszą główną specjalizacją jest prowadzenie spraw rozwodowych oraz z zakresu prawa rodzinnego, a także spraw spadkowych, karnych i z zakresu zarządzania nieruchomościami.

Po pierwsze współpraca

Wychodzimy z założenia, że tylko szczerość i partnerskie relacje między naszymi klientami są w stanie przynieść pożądane efekty. Dlatego tak wielką wagę przykładamy do pracy razem z klientem, a nie dla klienta. Zawsze pokazujemy klientowi alternatywne działania, tłumaczymy zalety i wady każdego rozwiązania, tak, aby miał pewność, że podejmujemy właściwą decyzję.

Po drugie: specjalizacja

Jedynie kompleksowa wiedza na dany temat jest w stanie zagwarantować obsługę prawną na najwyższym poziomie. Dlatego zakładając naszą kancelarię adwokacką, podjęliśmy decyzję, że wyspecjalizujemy się jedynie w kilku obszarach, które mogą po części oddziaływać między sobą. Dlatego nasz zespół składa się jedynie ze specjalistów w swojej dziedzinie prawa.

Po trzecie: profesjonalizm

Etos pracy adwokat, który przyjęliśmy za obowiązujący w naszej kancelarii wymaga od nas jak najlepszego przygotowania do każdej sprawy. Dlatego wszystkim naszym klientom gwarantujemy merytoryczną wiedzą w każdej obsługiwanej przez nas sprawie. Możecie być pewni, że każde nasze działanie osadzone jest w orzecznictwie, a nie jedynie na teoretycznych domniemaniach.

Po czwarte: kompleksowość

Każdą sprawę, którą prowadzimy obsługujemy kompleksowo. Zarówno dzięki naszemu zespołowi, jak i partnerom biznesowym jesteśmy w stanie zagwarantować szeroki wachlarz usług, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów oraz pomoże obsłużyć najbardziej niestandardowe zlecenia.

Nasze wartości

W codziennej pracy kierujemy się naszymi wartościami, które są fundamentem naszej pracy, a dla naszych klientów stanowią gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Specjalizacja

Jesteśmy specjalistami w prawie rodzinnym oraz w sprawach rozwodowych, a także w sprawach spadkowych, karnych i z zakresu zarządzania nieruchomościami.

Wyjątkowość

Świadczymy standardowe usługi prawne na niespotykanie wysokim poziomie. Dbamy o najmniejszy detal oraz przykładamy wagę do szczegółów, które mogłyby zostać pominięte przez pozostałych.

Drobiazgowość

Dbanie o każdy detal jest w nas mocno zakorzenione. Dotyczy to nie tylko prowadzonych spraw, ale również procesu obsługi, dzięki czemu możemy pochwalić się wyjątkowo wysokim stopniem zadowolenia naszych klientów.

Działamy w dobrym stylu

Poznaj nasz zespół